بازرگانی کریمی
خانه / فلفل / لیست قیمت روز یک کیلو فلفل قرمز عمده در بازار

لیست قیمت روز یک کیلو فلفل قرمز عمده در بازار

با نگاه به لیست قیمت یک کیلو فلفل قرمز عمده در بازار به علت تعدد برند ها و بالطبع کیفیت ها متوجه تفاوت های بسیاری در این امر می شویم. قیمت فلفل قرمز به صورت فله ای کمتر از نوع کارخانه ای است که طرفداران بسیاری را دارا است. 

لیست قیمت روز یک کیلو فلفل قرمز عمده در بازار

قیمت هر کیلو فلفل قرمز خشک در بازار

قیمت هر کیلو فلفل قرمز خشک در بازارفلفل قرمز به دو صورت پودر شده و یا خشک در بازار به فروش می رود. این محصول عموما از خشک کردن میوه فلفل که به رنگ سبز و قرمز می روید تولید می شود.

تولید کنندگان این محصول میوه فلفل را از باغداران و یا کشاورزانی که به تولید آن‌ می پردازند به صورت بک جا خریداری نموده و با دستگاه های به خصوص و پیشرفته آن ها را خشک و سپس پودر می نمایند.

به پودر شده فلفل قرمز پاپریکا نیز گفته می شود که در پخت و پز بسیار کاربردی می باشد. قیمت هر کیلو فلفل قرمز خشک در بازار بسیار بیشتر از قیمت تر این محصول است. چرا که با خشک شدن مقدار زیادی از وزن خود را از دست داده و تعداد بسیار زیادی را برای تولید نیازمند است. 

مرکز پخش عمده فلفل قرمز ارزان

مرکز پخش عمده فلفل قرمز ارزانمرکز پخش عمده فلفل قرمز ارزان عموما با خریداران بسیاری در طول سال مواجه می شوند. در این مراکز قیمت های تولیدی بر روی محصول اعمال می شود که خریداران عمده این امر را به فال نیک گرفته و به صورت عمده مقدار زیادی را تهیه می نمایند.

پخش فلفل قرمز عموما توسط نمایندگی های فروش این محصول صورت می گیرد که به صورت حضوری و یا غیرحضوری به فعالیت می پردازند. 

تولید کننده اصلی فلفل قرمز فله

تولید کننده اصلی فلفل قرمز فلهتولید کننده اصلی فلفل قرمز فله عموما عطاری هایی می باشند که محصول خشک شده را خریداری کرده و با دستگاه هایی که دارا هستند آن ها به صورت پودر در آورده و در پلاستیک های مختلف بسته بندی می کنند.

عموما عطاری ها این محصول را به صورت فله ای به فروش می رسانند که نیازی به بسته بندی ندارد. بسیاری از عموما برای تهیه محصول بهداشتی اقدام به تهیه بسته بندی شده آن می نمایند که دارای نشان استاندارد بوده و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو باشد. 

فروش فلفل قرمز به صورت مستقیم

فروش فلفل قرمز به صورت مستقیمتولید فلفل قرمز در کشور با رونق بسیاری همراه بوده که تعدد کارخانجات تولیدی گواهی بر این ادعا می باشد. فلفل قرمز عمده عموما به صورت بدون واسطه توسط تولید کنندگان و نمایندگی های فروش صورت می گیرد.

فروش این محصول به صورت مستقیم و بی واسطه بر کاهش قیمت آن تاثیر بسزایی داشته که می تواند مانع از افزایش قیمت و نوسان آن در بازار شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رامتین کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038255609
شماره تلفن ثابت: 02128422607
شماره فکس: 02142693763
آدرس کانال: adviekarimi@
پست الکترونیکی: ramtinkarimi25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش فلفل قرمز رستورانی درجه یک

فلفل قرمز یکی از ادویه های معروف و پر استفاده در سرتاسر جهان است و در غذاهای مختلف به عنوان طعم دهنده استفاده می شود. مزه تندی فلفل قرمز را بعضی افراد دوست دارن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام